Знижка -10% на всі товари
050 776 78 08
Рубрики

Що гарантує сертифікат якості GMP?

"Good Manufacturing Practice for Medicinal Products (GMP)" - це зведення правил з виготовлення безпечної та якісної продукції медичного призначення, а саме лікарських препаратів, продуктів харчування, харчових добавок, косметичних та лікувально-профілактичних засобів, медичних пристроїв тощо.

Іноді концепцію GMP трактують як «Правила виробництва лікарських засобів», але насправді правильніший переклад — «Належна виробнича практика для медичних засобів». А це означає, що сертифікація GMP гарантує високі стандарти якості на кожному етапі виробництва продукції.

Перша версія стандартів GMP була розроблена у 1963 році в США. Потім протягом кількох років вони вже активно застосовувалися практично у всіх країнах Європи.

Концепція GMP визначає параметри на кожному етапі виробництва - від матеріалів, з яких зроблені стіни та підлога на виробництві, кількості мікроорганізмів на кубометр повітря до уніформи співробітників та маркування, що наноситься на упаковку. Стандарти GMP встановлюють жорсткі вимоги до системи управління якістю, персоналу, документації, приміщень та обладнання.

 

Рекомендуємо Вам