050 776 78 08

Виноград (Vitis vinifera)

Червоне вино відоме своїми цілющими властивостями вже протягом багатьох століть. Виноград очищає, зміцнює судини та чудово виводить зайву рідину з організму. Також добре зарекомендував себе для лікування целюліту та при набряках ніг.

Походження

Червона виноградна лоза належить до виноградних рослин та вирощується у Центральній та Південній Європі, Австралії та Південній Африці.

Використовувані частини рослин

Листя, червоні восени, використовуються як лікарські трави. Вони багаті флаваноїдами, рутином, танінами та мінералами.

Корисні властивості та способи застосування виноградної лози

Вже в давнину використовували виноградне листя як засіб проти запалень. Французькі винороби перемелювали листя червоного кольору в пюре і використовували для обгортання при лікуванні шкірних захворювань.

Той факт, що саме червоне вино позитивно впливає на стінки судин, тепер доведено і вченими. Це зумовлюється високою кількістю флаваноїдів у винограді. Вони мають протизапальну дію, зміцнюють судини, тонізують.

Екстракт винограду також протягом багатьох століть використовується для боротьби з набряками, що виводить зайву рідину з організму.

У багатьох антицелюлітних засобах можна зустріти екстракт винограду, оскільки він розгладжує шкіру, тонізує, зволожує та повертає пружність та молодість. А його детоксикаційний ефект допомагає підтримувати форму та залишатися стрункою.

Виноград (Vitis vinifera) в продукції Just